Centrum Dermatologii Dermedica NZOZ

przychodnie.plPrzychodnie

,  alergolog

niedziela 29.03.2020

dermedica
dermedica

Centrum Dermatologii Dermedica NZOZ
ul. Kazimierzowska 70/12 04-038 Warszawa

  • Tel. (22) 646-03-54
  • E-mail :
  • Faks : (22) 646-03-54

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

Centrum Dermatologii Dermedica NZOZ

medserwis.pl
Centrum Dermatologii Dermedica NZOZ
Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego gabinetu. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób skóry (w tym fototerapią łuszczycy), dermatologią estetyczną, dermatochirurgią i wenerologią.

Mamy szeroką ofertę badań i zabiegów dermatologicznych, dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Pracujący u nas lekarze dermatolodzy Warszawa mają wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne i systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje.

Gabinet działa od 15 lat. Mamy duże grono stałych pacjentów. To dla nas bardzo ważne, że ludzie wracają z zaufaniem. Staramy się, żeby nasi pacjenci byli zawsze traktowani profesjonalnie i serdecznie.
Staramy się być skuteczni. Do wykonywanych zabiegów używamy zawsze sprawdzonych i cieszących się dobra opinia preparatów. a urządzenia, którymi wykonujemy zabiegi są najwyższej jakości. Nasi lekarze wciąż doskonalą swoje umiejętności na licznych szkoleniach w tej dziedzinie. Zapraszamy na następujące zabiegi:

Wypełnianie zmarszczek i Botox

Blizny i przebarwienia

Mezoterapia

Zamykanie naczyń

Krioterapia

Elektrokoagulacja

Fototerapia

Zabiegi przy wykorzystaniu urządzeń laserowych:
Laseroterapia


Urządzenie laserowe, którym dysponujemy należy do jednych z najlepszych na rynku. Jest to Vasculight Elite firmy Lumenis. Łączy ono w sobie światło typu IPL z laserem ND-Yag. Wykonuje się nim zamykanie naczyń krwionośnych, usuwanie zmian barwnikowych oraz trwałą depilację laserową.
Przed każdym zabiegiem laserowym wymagana jest konsultacja lekarska w celu ustalenia wskazań i przeciwwskazań do zabiegu oraz ewentualnie wykonuje się próbę laserową. Próba jest bardzo przydatna w ocenie skuteczności zabiegu jak również jego tolerancji. Po kilku-kilkunastu dniach lekarz ocenia jej wynik i wtedy robi pełny zabieg. Przeciwwskazania do leseroterapii to bardzo ciemna karnacja, opalona skóra, przyjmowanie niektórych leków, pewne choroby lub też planowane w najbliższym czasie przebywanie na słońcu.


Laserowe zamykanie naczyń

Trwała Depilacja Laserowa

Zmiany Barwnikowe

Fotoodmładzanie
Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem następujących schorzeń skóry:
- Łuszczyca
- Bielactwo
- Trądzik!
- Kurzajki
- Łojotokowe zapalenie skóry
- Łysienie
- Zmiany barwnikowe
- Łysienie
- Zmiany nowotworowe skóry
- Brodawki łojotokowe włókniaki
- Grzybica

Pacjenci z chorobami alergicznymi skóry , czy też dróg oddechowych bądź spojówek mają możliwości sprawdzenia na co są uczuleni. Wykonujemy bowiem testy alergiczne, które diagnozują przyczynę uczuleń. Dysponujemy szerokim zestawem alergenów pokarmowych, wziewnych i kontaktowych.
Nasi pacjenci mają możliwość uzyskania leczenia zgodnie z obowiązującymi standardami, w tym również odczulanie wybranymi alergenami. Stosujemy także wybrane metody medycyny naturalnej, przede wszystkim leczenie homeopatyczne. Lekarz alergolog, dr Ewa Ordyńska, przeszła odpowiednie szkolenie z tego zakresu w Niemczech.

Dysponujemy następującymi zestawami testów alergicznych:
- Testy kontaktowe
- Testy punktowe tzw. prick testy
- Alergeny pokarmowe
- Alergeny wziewne
- Odczulanie

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl